Hand in Hand voor zichtbaarheid PDF Afdrukken E-mail
dinsdag 31 maart 2009 00:00

 

COC Zwolle houdt op zaterdag 18 april een hand-in-hand actie om homoseksualiteit zichtbaar te maken. Met deze ludieke en positieve actie werkt COC Zwolle aan een samenleving waarin iedereen zichzelf kan zijn.

Met de actie vragen we aandacht voor het feit dat veel homostellen niet hand in hand over straat durven lopen. Het is geen demonstratie of provocatie, het is een actie gericht op zichtbaarheid. We willen dat mensen even omkijken en denken: dat kan ook! Iedereen is welkom om mee te lopen. Hand in hand met je partner, een vriend of vriendin, je buurman of je tante. Homo- bi- of heteroseksueel.

We verzamelen om 13.00 uur in het pand van COC Zwolle aan de Kamperstraat. Rond 13.30 uur vertrekken we, voorzien van hand-in-hand buttons, naar de stad. Om 16.00 uur sluiten we de actie af met een terugblik en een drankje in het café van COC Zwolle.


Om je aan te melden mail je naar Dit e-mailadres is beveiligd tegen spambots, u heeft JavaScript nodig om het te kunnen bekijken