Voorstelling 'Hotel Atlantico' in Kampen PDF Afdrukken E-mail
maandag 06 april 2009 12:54

Op 29 april kun je in de Stadsgehoorzaal in Kampen naar de voorstelling 'Hotel Atlantico' over vier homoseksuele vrienden. In de meeste grote steden is de voorstelling al lang uitverkocht. Dat geldt ook voor de voorstelling op 8 mei in Zwolle. Maar in Kampen zijn nog kaarten te krijgen. Onderstaand meer inhoudelijke info over de voorstelling!

Kaarten koop je via www.stadsgehoorzaalkampen.nl of op werkdagen van 10.30 tot 12.30 uur via 038-331 73 73.

HOTEL ATLANTICO
Een tragikomedie geschreven door Frank Houtappels (o.a. Koefnoen, Uit Liefde, 't Schaep met de 5 Pooten en Gooische Vrouwen). Met Marc-Marie Huijbregts, Hajo Bruins, Dick van den Toorn en Paul Groot. Regie: Kees Prins.

Vier vrienden vieren vakantie aan de Portugese kust. De mannen kennen elkaar uit het Amsterdamse homocircuit, maar hebben geen liefdesrelatie met elkaar. Wel hebben ze elkaar heel erg nodig om zichzelf te bewijzen. Tijdens hun jaarlijkse uitje naar Portugal, waar ze in het kleine Hotel Atlantico hun leven doornemen en flink dronken worden, stelt een van de vier de vriendschap ter discussie.
Zijn partner is kort daarvoor overleden en hij vraagt zich in deze midlifecrisissfeer af wat de vriendschap met de drie andere mannen eigenlijk
voorstelt. Zonder de vriendschap is hij bang dat hij alleen achterblijft, want hij heeft, net als de drie anderen, geen gezin. Maar als hij niet met ze breekt, dan verloochent hij zichzelf. Eigenlijk kampen de vier vrienden allemaal met weemoed. Hoe succesvol ze ook zijn, hun beste jaren hebben ze definitief achter zich gelaten.

Het Parool: "Hotel Atlantico is een bijzonder toneelstuk met een mooie balans tussen een schaterlach en een schurend gevoel."